Specjalista ds. sprzedaży on-line z językiem angielskim

2021-04-03

Job description

This listing has expired.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego, najlepiej z wykształceniem filologicznym
  • mile widziane doświadczenie w pracy za granicą lub
  • mile widziane doświadczenie w pracy z klientami anglojęzycznymi w Polsce
  • doświadczenie w pracy minimum 2 lata
  • sprawne posługiwanie się aplikacjami internetowymi (systemy zamówień i sprzedaży, sklepy internetowe, google suite)
  • umiejętność szybkiego uczenia się

Oferujemy:

  • 2500 PLN netto podstawa
  • + 2% prowizji od sprzedaży (łącznie 3000 – 5000 PLN / m-c netto)
  • wynagrodzenie uzależnione doświadczenia
  • umowę o pracę
  • praca na miejscu i zdalna (4/1 w tygodniu)
  • 3-miesięczny okres próbny, potem umowa na rok

Zadania:

  • zarządzanie sklepami internetowymi
  • wprowadzanie ofert, zdjęć, tworzenie opisów w języku angielskim i polskim
  • obsługa sprzedaży na rynku brytyjskim, w szczególności Londyn
  • prowadzenie rozmów telefonicznych oraz korespondencji w języku angielskim

Miejsce pracy:

  • hurtownia sprzedająca wysokiej jakości dekoracje do wnętrz
  • magazyn i biuro w Przeworsku
  • jesteśmy firmą rodzinną, nie korporacją
  • start pracy: styczeń 2021 (możliwość wcześniejszego rozpoczęcia)

Please add the following clause to your CV: I agree to the processing of my personal data included in my job offer for the needs of the recruitment process (in accordance with the Act of 29.08.97 on Personal Data Protection Journal of Laws No. 133, item 883 ).