Specjalista ds. Marketingu / e-Commerce

2021-04-03

Job description

This listing has expired.

Zadania:

  • Zarządzanie treściami na dwóch stronach (sklepach), w szczególności produktami, z czasem będą uruchamiane nowe sklepy
  • Tworzenie kampanii reklamowych i współpraca z partnerami
  • Współpraca z copywriterami, specjalistami IT oraz grafikami
  • Wsparcie działu sprzedaży
  • Bieżąca analiza ruchu na stronach połączona z raportowaniem sprzedaży

Wymagania:

  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (warunek konieczny)
  • Bardzo dobra znajomość specyfiki e-commerce
  • Dobra znajomość HTML i CSS
  • Zmysł estetyczny
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi: Google Analytics, Google Webmaster Tools (Console), WooCommerce
  • Portfolio / prezentacja swoich dokonań

Oferta:

  • wynagrodzenie podstawowe od 2800 zł netto do 3200 zł netto, uzależnione od doświadczenia
  • + procent od obrotu
  • + premia uznaniowa
  • 2-tygodniowy okres testowy,  3 m-czny okres próbny, potem umowa na 6 m-cy

Miejsce pracy:

  • hurtownia sprzedająca wysokiej jakości dekoracje do wnętrz
  • magazyn i biuro w Przeworsku
  • jesteśmy firmą rodzinną, nie korporacją
  • możliwość pracy zdalnej

Please add the following clause to your CV: I agree to the processing of my personal data included in my job offer for the needs of the recruitment process (in accordance with the Act of 29.08.97 on Personal Data Protection Journal of Laws No. 133, item 883 ).