Spawacz – Monter 135-136 lub 141

2019-12-26

Job description

This listing has expired.

Zadania

Spawanie i montaż konstrukcji. Znajomość rysunku jest warunkiem. Stal czarna, nierdzewna i kwasowa. Grubość materiałów > 14 mm MIG/MAG. Opcjonalnie spawanie i montaż balustrad Tigiem.

Wymagania

Wymagane ważne certyfikaty 135/138 lub 141 i udokumentowany przebieg pracy. Certyfikaty nie mogą być starsze niż 6 miesięcy. Doświadczenie w zawodzie co najmniej 5 lat. Oczekujemy w pracy odpowiedniego podejścia oraz prawidłowej współpracy z innymi pracownikami. Język angielski oraz własny samochód jako wielki plus.

Oferujemy

  • Praca całkowicie na warunkach fińskich
  • WorkPower jest niezawodną i pewna fińska firmą działająca na rynku pracy od wielu lat. Pomagamy w załatwieniu spraw urzędowych przy pomocy tłumacza.

Etapy rekrutacji

Wyślij CV w języku angielskim oraz kopie certyfikatów, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub mailowo tak szybko jak to możliwe.

Czas pracy

wg fińskich przepisów

Rodzaj pracy

praca w zakładzie - produkcja

Przejazd

Organizujemy i pokrywamy koszty podróży do Finlandii

Stawki

Przewidywane stawki 14-17 € / godz. Możliwość negocjacji.

Wyżywienie

We własnym zakresie

Ubezpieczenie

Zapewniamy ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków oraz korzystanie ze wszystkich socjalnych przywilejów w Finlandii wg fińskich przepisów.

Zakwaterowanie

Zawsze zapewniamy wyposażone częściowo odpłatne mieszkanie. Każdy mieszka w swoim pokoju. Miejsce pracy oraz podstawowe usługi są w pobliżu mieszkania.

Please add the following clause to your CV: I agree to the processing of my personal data included in my job offer for the needs of the recruitment process (in accordance with the Act of 29.08.97 on Personal Data Protection Journal of Laws No. 133, item 883 ).