Ślusarz

2019-02-15

Job description

This listing has expired.

Zadania

  • zapoznanie się z dokumentacją techniczną spawanego elementu bądź konstrukcji, a także z samym materiałem,
  • przygotowanie powierzchni do spawania, które polega na oczyszczeniu powierzchni z rdzy i innych zanieczyszczeń,
  • umiejetnosc poslugiwania sie prasa krawędziowa, mile widziane

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie na wymaganym stanowisku
  • solidność
  • rzetelność
  • dyspozycyjność
  • chęć podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy

  • ciekawe zadania i możliwość rozwijania umiejętności u zaufanego pracodawcy
  • atrakcyjne wynagrodzenie ( 10 e na godz. brutto + 40 e diety netto za każdy przepracowany dzień )
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • ubezpieczenie
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zakwaterowanie blisko pracy

Długość kontaktu

na stałe

Okres próbny

6 miesięcy

Stawki

10 e na godz. brutto + 40 e diety netto za każdy przepracowany dzień

Please add the following clause to your CV: I agree to the processing of my personal data included in my job offer for the needs of the recruitment process (in accordance with the Act of 29.08.97 on Personal Data Protection Journal of Laws No. 133, item 883 ).