Pracownik Drogowy – Norwegia

2019-04-20

Job description

This listing has expired.

Zadania

Prace drogowe przy kładzeniu asfaltu, - Rozściełanie nowych nawierzchni lub naprawy starych.

Wymagania

  • Minimum 3 lata udokumentowanego stażu w zawodzi
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, norweskiego
  • Mile widziane: Umiejętność obsługi maszyn do rozkładania mieszanek bitumicznych, walca drogowego.

Oferujemy

  • Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
  • Wynagrodzenie 205 NOK 210 NOK brutto/godz.
  • Zapewniamy dojazdy na północ Norwegii lub rekompensujemy bilety do 1500 NOK
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy
  • Pełne ubezpieczenie zdrowotne, dodatkowe ubezpieczenie wypadkowe
  • Możliwość skorzystania z feriepenger – 12%
  • Pomoc w zakwaterowaniu oraz organizacji formalności w urzędach Norweskich

Please add the following clause to your CV: I agree to the processing of my personal data included in my job offer for the needs of the recruitment process (in accordance with the Act of 29.08.97 on Personal Data Protection Journal of Laws No. 133, item 883 ).