Operator Tokarka – Karuzelowa

2019-12-29

Job description

Zadania

  • Poszukujemy dla naszego klienta doświadczonych operatorów na tokarki karuzelowe CNC ze sterowaniem Sinumerik I Heidenhain. Duże elementy.

Wymagania

Wymagane udokumentowane doświadczenie w zawodzie. Znajomość języka angielskiego jako wielki plus.

Oferujemy

  • Praca na warunkach fińskich.
  • Pomoc tłumaczy przy załatwianiu spraw urzędowych. Praca w renomowanej firmie naszego klienta.

Etapy rekrutacji

Przyjmujemy CV TYLKO PO ANGIELSKU!!

Czas pracy

8 godz dziennie - 40 tyg. wg fińskiego układu zbiorowego

Przejazd

Firma zapewnia przyjazd

Długość kontaktu

Przewidywany długi kontrakt i rozpoczęcie pracy natychmiast.

Stawki

Wg fińskich przepisów

Ubezpieczenie

Zakwaterowanie

Mieszkanie częściowo odpłatne z wyposażeniem.

Please add the following clause to your CV: I agree to the processing of my personal data included in my job offer for the needs of the recruitment process (in accordance with the Act of 29.08.97 on Personal Data Protection Journal of Laws No. 133, item 883 ).