Operator Prasy Hydraulicznej Lasera – Ślusarz

2019-12-26

Job description

Zadania

Operator programista prasy hydraulicznej Amada lub lasera Trumpf 3050.

Wymagania

Znajomość pras hydraulicznych i urządzeń do obróbki i kształtowania blach (Amada, Salvagnini,Mecos). Umiejętność obsługi lasera Trumpf . Znajomość rysunku technicznego. Udokumentowany staż pracy co najmniej 5 lat. Oczekujemy w pracy odpowiedniego podejścia oraz prawidłowej współpracy z innymi pracownikami. Język angielski oraz własny samochód jako wielki plus.

Oferujemy

WorkPower jest niezawodną i pewna fińska firmą działająca na rynku pracy od wielu lat. Pomagamy w załatwieniu spraw urzędowych przy pomocy tłumacza.

Etapy rekrutacji

Wyślij CV w języku angielskim , skontaktujemy sie z Tobą telefonicznie lub mailowo tak szybko jak to możliwe

Czas pracy

wg fińskich przepisów

Rodzaj pracy

praca w zakładzie - produkcja

Przejazd

Organizujemy i pokrywamy koszty podróży do Finlandii

Zaliczki i wypłaty

Co 2 tygodnie zawsze w piątek wg fińskich przepisów

Stawki

Wyżywienie

We własnym zakresie

Ubezpieczenie

Zapewniamy ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków oraz korzystanie ze wszystkich socjalnych przywilejów w Finlandii wg fińskich przepisów.

Zakwaterowanie

Zawsze zapewniamy wyposażone częściowo odpłatne mieszkanie . Każdy mieszka w swoim pokoju. Miejsce pracy oraz podstawowe usługi są w pobliżu mieszkania.

Please add the following clause to your CV: I agree to the processing of my personal data included in my job offer for the needs of the recruitment process (in accordance with the Act of 29.08.97 on Personal Data Protection Journal of Laws No. 133, item 883 ).