Hydraulik-Rorleggere – Opcja Nadgodziny lub Rotacji

2019-03-09

Job description

This listing has expired.

Zadania

  • Praca jako hydraulik / monter instalacji sanitarnych na północy lub brygadzista
  • Zakładanie oraz wymiana instalacji w budynkach mieszkalnych
  • Start pracy 1.09.2018

Wymagania

  • Minimum 3letnie doświadczenie zawodowe jako hydraulik
  • Wykształcenie zawodowe, dyplom czeladnika lub mistrza w zawodzie
  • Podłogowe i centralne ogrzewania
  • Doświadczenie w montażu rur PEX
  • Montaż instalacji p.poż (zraszacze)
  • Znajomość języka angielskiego lub norweski
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Referencje od poprzednich pracodawców

Oferujemy

  • Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – od 220 – 230 NOK brutto za godzinę
  • Darmowy przelot do Norwegii
  • Zapewniamy dojazdy na północ Norwegii lub rekompensujemy bilety
  • Pełne ubezpieczenie zdrowotne, dodatkowe ubezpieczenie wypadkowe
  • Możliwość skorzystania z feriepenger – 12%
  • Prace na długich projektach
  • Pomoc w zakwaterowaniu oraz organizacji formalności w urzędach Norweskich

Please add the following clause to your CV: I agree to the processing of my personal data included in my job offer for the needs of the recruitment process (in accordance with the Act of 29.08.97 on Personal Data Protection Journal of Laws No. 133, item 883 ).