Brukarz – Wysoka Stawka

2019-04-21

Job description

This listing has expired.

Zadania

Praca jako brukarz (układanie krawężników, bruku, asfaltu itp.)

Wymagania

  • Minimum 2letnie doświadczenie zawodowe jako brukarz
  • Znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • Pozytywne referencje od poprzednich pracodawców

Oferujemy

  • Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
  • Umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy, jak obowiązujące obecnie na norweskim rynku budowlanym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie minimum 230 NOK brutto/h (często wyższe w zależności od projektu) plus akord
  • Darmowy przelot do Norwegii na północ Norwegii lub zwrot do 1500 NOK.
  • Zwrot kosztów dojazdów do i z pracy
  • Długoterminowe zlecenia
  • Pomoc przy zakwaterowaniu
  • Pełne ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci, itp.
  • Możliwość skorzystania z feriepenger 12%
  • Możliwość kształcenia języka i awansu

Please add the following clause to your CV: I agree to the processing of my personal data included in my job offer for the needs of the recruitment process (in accordance with the Act of 29.08.97 on Personal Data Protection Journal of Laws No. 133, item 883 ).