Elektryk Elektromonter

2019-07-06

Job description

This listing has expired.

abiant agencja pracy

Poszukujemy asystenta elektryka dla naszego renomowanego klienta z regionu Osnabrück w zakresie pracy tymczasowej i bezpośredniego zatrudnienia.

Twoje obowiązki:

  • Budowa lub renowacja instalacji elektrycznych
  • Kontrola systemów elektrycznych, w tym przygotowanie sprawozdań z kontroli
  • Programowanie sterownika PLC
  • Konserwacja instalacji i sprzętu
  • Rozwiązywanie problemów i naprawa maszyn produkcyjnych, pojazdów, obsługi i instalacji elektrycznych w budynkach

Twoje kwalifikacje:

  • Elektryk/Inżynier elektryk (m,w,d)
  • Początkujący żeglarze
  • Doświadczenie w technice sterowania i skrzynkach rozdzielczych
  • Niezawodny i zespołowy gracz

Co oferujemy?

  • Stanowisko stałe w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Wynagrodzenie zależne od wyników zgodnie z układem zbiorowym iGZ oraz, w stosownych przypadkach, premie, dopłaty za nadgodziny i opłaty za przejazd
  • Wypłata premii świątecznych i świątecznych
  • Premia motywacyjna "Pracownicy rekrutują pracowników"; w wysokości do 150 €.
  • Regionalne miejsce pracy
  • Możliwości dalszego kształcenia i szkolenia zawodowego i technicznego
  • Przyjemna i pozytywna atmosfera pracy
  • Firmy klientów z nowoczesnym parkiem maszynowym
  • Odzież robocza i środki ochrony osobistej są udostępniane bezpłatnie po wypożyczeniu.
  • Wspólne i regularne imprezy pracownicze
  • Magazyn pracowniczy
  • Szeroki wachlarz usług (oprócz pracy tymczasowej również bezpośrednie zatrudnienie, usługi rolnicze i wiele innych) - znajdziemy odpowiednie rozwiązanie dla każdego.

Zapraszamy do składania aplikacji poprzez formularz zgłoszeniowy. Czekamy z niecierpliwością na Twoje CV..

Ze względu na czytelność wybierana jest tylko męska forma. Osobiste oznaczenia są oczywiście niezależne od płci.

Please add the following clause to your CV: I agree to the processing of my personal data included in my job offer for the needs of the recruitment process (in accordance with the Act of 29.08.97 on Personal Data Protection Journal of Laws No. 133, item 883 ).