Pomocnik – Kwiatki i Krzewy

2019-07-12

Job description

This listing has expired.

abiant agencja pracy

Zadania:

  • Przygotowywanie roślin pod zamówienie
  • Kontrola jakości, przycinanie na wymiar i normy
  • Etykietowanie, znakowanie, pakowanie
  • Ładowanie na wózki do transportu
  • Przesadzanie sadzonek z wylęgarni do doniczek
  • Przysypywanie kora sadzonek
  • Praca na hali, na szklarni, na dworze !!!

Wymagania:

  • Prawo jazdy i samochód (praca jest 9 km od miejsca zamieszkania)
  • Niewielkie doświadczenie w zakresie ogrodnictwa lub tego kierunku kurs
  • Jesteś zdolny do pracy w zespole
  • Nie masz problemu w pracy na rano (Od 7.00 w lecie od 6.30, max 10 h)
  • Praca dla Kobiet i Mężczyzn
  • Mile widziane prawo jazdy na traktor, czy uprawnienia na Wózek widłowy.

Oferujemy:

  • Umowę na czas nieokreślony (6 mies. próby) na warunkach niemieckich, praca od zaraz do końca sezonu listopad/grudzień !!!
  • Gwarancje płacy na podstawie Taryfy iGZ, dwie podwyżki w roku, pierwsza 1.04.2019 na 9.78 Euro h, druga 1.10.2019 na 9,98 Euro h.
  • Długoterminowa prace z możliwością przejścia pod Klienta
  • Fajny zespół który będzie Ciebie wspierał
  • Premia Świąteczna, na urlop, i inne.
  • Pracownicy rekrutują pracowników polecisz nas swoim znajomym i zarabiasz 150 euro jeżeli ta osoba zostanie zatrudniona (min. 6 tygodni)
  • Zakwaterowanie odpłatne 330 euro (telewizory płaskie, Internet, wyposażenie kuchni, pranie ręczników i pościeli, sprzątaczka 1 w tygodniu, itp.) nie potrzebujecie nic oprócz rzeczy prywatnych !!!

Please add the following clause to your CV: I agree to the processing of my personal data included in my job offer for the needs of the recruitment process (in accordance with the Act of 29.08.97 on Personal Data Protection Journal of Laws No. 133, item 883 ).